Friday, 2024-03-29, 5:14 PM
Welcome Webmaster | RSS
 
MegaDownload
Main | Compunere - Casa mea! (mori de ras =)) ) - Forum | Registration | Login
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » MegaDownload » Amuzante » Compunere - Casa mea! (mori de ras =)) )
Compunere - Casa mea! (mori de ras =)) )
CEREBELDate: Friday, 2008-08-29, 7:45 PM | Message # 1
Colonel
Group: Administrators
Messages: 192
Reputation: 0
Status: Offline
"Casa Mea ! De eu !

Casa mea am facut-o dupa proiectu meu. Cand a fost gata o luna ne-am chinuit sa dormim pe wcu din dormitorul aflat in baia bucatariei din podul beciului. Casa mea are o arhitectura asa compicata ca nici nu stiu unde este camera copilului. Daca o gasesc bine daca nu fac altul.

Casa mea are si sistem de alarma da mi l-au furat hotii asa ca mi-am luat un caine rau care nu lasa pe nimeni sa intre. De un an eu si eu nevasta-mea dormim prin vecini. Pana la urma i-am dat otrava, de caine mi-a fost mila. Bine.. si lui i-am dat otrava dar de atunci m-am ruinat ca s-a invatat cu ea.

In casa la mine eu dau cu aspiratorul dupa nevasta-mea. Daca o nimeresc zice “sâc ca n-ai spart oglinda�. In garajul casei mele pot incapea doua masini, depinde cu ce viteza intri.
Garajul este scund cam atata, numai pentru masini decapotabile..pana acum mi-am decapotat patru.

In curte am si cotet pentru caine pe care l-am facut de un metru jumate ca socru-meu e mai scund. Puteam sa-l primesc sa doarma in casa, da nu ajungea lantu. Cand vine soacra-mea pe la noi, la mine este sarbatoare, adica imi iau cosu si patura si plec la padure. Atat de mult o iubesc eu pe soacra-mea ca am in camera o poza cu ea, sub care scrie “Soacra-mea. 1939 - 1990 si astept�. In fiecare zi o astept pe soacra-mea cu masa pregatita, o masa luuunga sa nu-i atarne picioarele sau capul.

Abia astept sa ma mut in casa cea noua ca e gata. Mai am de pus decat tavanu .. si peretii .. si fundatia .. si …"

 
CEREBELDate: Friday, 2008-08-29, 7:53 PM | Message # 2
Colonel
Group: Administrators
Messages: 192
Reputation: 0
Status: Offline
tongue
 
Gabitzu09Date: Saturday, 2008-08-30, 2:56 PM | Message # 3
Incepator
Group: Users
Messages: 15
Reputation: 0
Status: Offline
clap
 
CEREBELDate: Sunday, 2008-08-31, 0:44 AM | Message # 4
Colonel
Group: Administrators
Messages: 192
Reputation: 0
Status: Offline
tongue tongue
 
megadownloadDate: Wednesday, 2008-09-03, 8:57 PM | Message # 5
Admin
Group: Administrators
Messages: 144
Reputation: 0
Status: Offline
cool este de ion creanga cool
 
CEREBELDate: Friday, 2008-09-05, 10:55 AM | Message # 6
Colonel
Group: Administrators
Messages: 192
Reputation: 0
Status: Offline
de mn =))

biggrin biggrin

 
Forum » MegaDownload » Amuzante » Compunere - Casa mea! (mori de ras =)) )
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024

Hosted by uCoz